parafialna kancelaria

 

Czynna od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 11.00
(w środę dyżur ks. proboszcza)
oraz w środę, czwartek i piątek

od godz. 16.00 do 17.00

stowazyszenie pomocy parafii

I Komunia św.

komunia jpgPrzygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej dziecka to dla całej rodziny szansa na pogłębienie przyjaźni z Bogiem oraz na odnowienie życia zgodnie z zasadami Ewangelii. Jeżeli rodzice i dzieci nie żyją na co dzień mądrością Ewangelii, jeżeli w niedziele i święta nie spotykają się z Bogiem w Eucharystii, to Pierwsza Komunia Święta stanie się jedynie epizodem i miłym wspomnieniem.

Pierwsza Komunia Święta to dla rodziców przypomnienie o tym, że powinni oni karmić swoje dziecko tymi samymi wartościami i prawdami, którymi karmi nas Bóg. To właśnie rodzice mają być pierwszymi świadkami tego, że Bóg każdego z nas doskonale rozumie i nieodwołalnie kocha. Rodzice dają dziecku czytelne świadectwo o miłości Boga do człowieka wtedy, gdy nie tylko do dziecka, ale również do siebie nawzajem odnoszą się z szacunkiem i z radosną miłością. Miłość doświadczana w rodzinie sprawia, że dziecku łatwo będzie uwierzyć w to, że Bóg kocha je nieodwołalnie i bezwarunkowo.

 

 

 

GRUPY DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚW.

 

 

GRUPA I

PSP NR  1

kl. III a,  III b

GRUPA II

PSP NR  1

kl. III b,  III c

GRUPA III

PSP NR 2   NR 5

STO i inne

1.

Anapolska Anna

1.

Bodziński Bartosz

1.

Brudziński Szymon

2.

Baron Agata

2.

Cytlau Filip

2.

Brylska Weronika

3.

Bednarski Stefan

3.  

Dąbrowska Julia

3.

Cecot Emilia

4.

Bogusz Olivia (PSP Kuniów)

4. 

Drespa Jakub

4.

Czuba Martyna

5.

Bortniak Oliwia

5.

Drozda Wiktoria

5.   

Diduch Hanna

6.

Brzeski Dżuliano

6. 

Dziagacz Zuzanna

6.

Dziedzic Martyna

7.

Chomiak Morfeusz

7. 

Jaskólska Beata

7.

Feduniewicz Nicolas

8.

Derengowska Milena

8.

Jurowicz Michalina

8.

Froncek Filip

9.

Faliński Michał

9.

Kopeć Kalina

9. 

Fuchs Oskar

10.

Gancarz Maja

10.

Kowal Martyna

10.

Gawińska Emilia

11.

Gawantka Maja

11. 

Kowalczyk Martyna

11.

Gawlik Nicola

12.

Grzelak Julia

12.

Kwieciński Jakub

12.

Glatz Bartosz

13.

Jacher Dominik

13.

Lacmańska Karolina

13.

Gliwa Radosław

14.

Jurijków Marcelina

14.

Liśkiewicz Paulina

14.

Glomb Weronika

15.

Kolankiewicz Kewin

15.

Marciniak Oliwia

15.

Graczyk Nikola

16.

Kołodziejczyk Maja

16.

Mazurczak Karina

16.

Gurok Kajetan

17.

Kucharczyk Wiktoria

17.

Mazurczak Andrzej

17.

Jasiński Łukasz

18.

Kuczera Weronika

18.

Michalski Stanisław

18.

Kucharkowska Marta

19.

Major Amelia

19.

Niejadlik Zofia

19.

Kopciuch Jan

 20.

Mamzer Martyna

20.

Paluchowska Amelia

20.

Komarnicki Jakub

21.

Niewiadomy Robert

21.

Pełka Krzysztof

21.

Kostaś Michał

22.

Piszczałka Adam

22.

Podkówka Wojciech

22.

Kostera Olga

23.

Przybysz Laura

23.

Pryt Maja

23.

Kulawik Magdalena

24.

Surowiec Bartosz

24.

Rabiega Wojciech

24.   

Łopatka Wojciech

25.

Wolny Bartosz

25.

Stefaniszyn Aleksander

25.

Mańka Oliwia

26.

Wypych Dawid

26.

Śliczny Ksawery

26.

Maliszewski Alex

27.

Urbańska Zuzanna

27.

Śliwka Zuzanna

27.

Matkowska Hanna

28.

Brzozowska Kamila  (Niemcy)

28.

Tronina Wiktoria

28.

Panaszek Oskar

29.

Ligocki Mateusz (Niemcy)

29.

Tronina Wiktoria Paulina

29.

Paradowska Zuzanna

30.

Wnuk Jessika

30. 

Przyborowska Maja

31.

Wojciechowska Zuzanna

31. 

Puc Weronika

32.

Wojtunik Jakub

32.

Pychyńska Justyna

33.

Zawada  Daniel

33.

Rzeźnik Kacper

34.

Rzeźnik Oliwia

35.

Sałuda Lena

36.

Solisz Jan

37.

Sułkowski Andrzej

38.

Świąder Oliwier

39.

Widera Kamila

40.

Zalewski Mateusz

41.

Zaremba Zuzanna

42.

Zawieja Michalina

 

 

TERMINY UROCZYSTOŚCI I KOMUNII ŚW. ORAZ ROCZNICY

I KOMUNIA ŚWIĘTA

ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

13 MAJ 2018

20 MAJ 2018

2 CZERWIEC 2019

9 CZERWIEC 2019

24 MAJ 2020

31 MAJ 2020