Intencje mszalne od 09 do 15 października 2017 r.

Poniedziałek – 09.10. Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

6.15       1) Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7.00       1) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Lidią i Jerzym i o łaski wszelkie dla całej rodziny.

17.30     Nabożeństwo różańcowe.

18.00    1) Za ++ Kazimirę, Barbarę, Jana, Antoninę Hiszczyńskich, Kazimierę i Franciszka Guis, +  Zdzisława Ornatowskiego               i ++ Elżbietę i Ryszarda Kutyna.

             2) Za Wspólnoty Męki Pańskiej i Róży Różańcowej Agnieszki Maryniak, z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla członków i ich rodzin i za ++  z tej Wspólnoty i ich rodzin.

Wtorek – 10.10.

6.15       1) Intencja wolna.

7.00       1) Za + Kazimierę Bielonko (od wspólnot FZŚ, ADŚ, NSPJ i Miłosierdzia Bożego).

17.30     Nabożeństwo różańcowe.

18.00    1) Za + Eugeniusza Tronina w 14 r. śm., ++ z rodziny obu stron. i o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB nad całą rodziną.

            2) Za ++ rodziców Martę i Feliksa Oleksych, + córkę Marię, + Beatę, ++ z rodziny Nierychło oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

Środa – 11.10.

6.15       1) Za + żonę Bogusławę Pierzyńską w dniu jej urodzin, ++ rodziców i z rodziny z obu stron.

7.00       1) Za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy i sw Józefa o błog. Boże, zdrowie i pomoc w sprawach zawodowych dla Małgorzaty.

17.30     Nabożeństwo różańcowe.

18.00    1) Za + Edwarda Kłosowskiego, ++ z rodziny obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące i o błog. Boże w rodzinie.

           2) Za + męża Mieczysława Chudy, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

Czwartek – 12.10.

6.15       1) Intencja wolna.

7.00       1) Za + Bolesława Sroślak (od wspólnot FZŚ, ADŚ, NSPJ i Miłosierdzia Bożego).

17.30     Nabożeństwo różańcowe.

18.00    1)Za + ks. Henryka Pawluka, + Elżbietę Zagórską, Genowefę Król i Wacława Króla i za + Elżbietę Pawluk.

2) Za + brata Janusza, ++ rodziców oraz za ++ z rodziny obu stron.

Piątek – 13.10.  Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

6.15       1) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB i św. Antoniego dla Teresy, Jana i Wilija, ++ rodziców, dziadków i z rodziny obu stron.

7.00       1) Za + syna Marcina Woszek i za ++ z rodziny.

9.00      1) Za + mamę Helenę Zając w 7 r. śm., + ojca Stefana, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

17.00    Nabożeństwo fatimskie – adoracja i spowiedź.

18.00    1) Za + Wandę Kuś, ++ jej rodzeństwo i rodziców, ++ z całej rodziny i z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

18.45    Nabożeństwo różańcowe.

Sobota – 14.10. dzień nauczyciela. 

6.15       1) Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7.00       1) Za + męża i ojca Jana Saluk, ++ rodziców Marię i Dawida Saluk, ++ Leokadię i Władysława Szuma, ++ krewnych z obu stron, ++ księży, siostry zakonne, + Wandę Skóra oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

15.00    Ślub: Agata Zwierzyńska i Paweł Derewiecki.

17.00     W języku niemieckim – 1) Za + Urszulę, ++ z rodziny oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla Barbary z rodziną, mamę Anielę i ciocię Barbarę i całą rodziną.

18.00    Nabożeństwo różańcowe.

18.30    Msza św. wspólna:

1) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Eryką w 80 r. urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

2) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Urszulą i Hubertem w 37 r. ślubu i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

3) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, dary Ducha św. i opiekę MB nad uczącymi się wnukami z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki Agaty.

4) Za ++ Honorat i Jerzego Ostrowskich o radość życia wiecznego.

5) Za + Stanisława Brandys, ++ dziadków Janinę i Stanisława ofiarowana przez Iwonę Cieślak

6) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Joanną i Zdzisławem w 45 r. ślubu oraz w kolejną rocznicę urodzin Zdzisława i o łaski  potrzebne w rodzinie, ++ rodziców Zuzannę i Stanisława, ++ siostry Otylię i Elżbietę, Kazimierę i Stanisława, siostrę Halinę, + Zbigniewa i++ z rodziny.

7) Za + Marana Janickiego w 1 r. ś,  i za ++ z rodziny obu stron.

8) Za + Kazimierę w 8 r. śm., ++ z rodziny Dolatów i Szymanków i z prośbą o zdrowie błog. Boże w całej rodzinie.

XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10. 

7.00       1) Z okazji imienin o opiekę Bożą, zdrowie błog. Boże i opiekę MB.

8.00      Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najśw. Maryi Panny.

8.30       1) Za + Jadwigę Penczak, + ojca, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

2) Za ++ rodziców Helenę i Władysława, Jadwigę i Teodora, ++ z pokrewieństwa obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

10.00    1) Jubilaci małżeńscy.

2) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Marią i Wernerem w kolejną rocznicę ślubu i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

12.00    1) Za ++ rodziców Edeltraudę i Leopolda Sowa, + męża Jana Kowalskiego, ++ teściów Józefę i Antoniego Kowalskich, ++ z tych rodzin, Paulinę i Leopolda Gardziejewskich i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

2) Za ++ rodziców Eryka Olesniewicz w 10 rocz. śmierci, + mamę Magdalenę i ++ z obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla wszystkich w rodzinie.

15.00    Wspólne:

1) Za + męża Stanisława Graczyk w 9 r. śm., ++ z rodziny obu stron, + syna Romana  Pawłowskiego w 18  miesięcy po śm., ++ z rodziny i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) Z okazji 65 r. urodzin Krystyny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże oraz w intencji wnuka Juliana z okazji urodzin.

3) W intencji Ewy i całej jej rodzin z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB.

4) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Magdaleną i Damianem Krzyżowskich w 1 r. ślubu i z okazji urodzin Magdaleny.

5) Za + żonę Lucynę Krzyżowską w 3 r.  śm.

6) Za + mamę Jadwigę Gruss w 30 dn. po śm. i w dniu imienin, + ojca Augusta oraz ++ z rodziny obu stron.

7) Za + Józefę Sokołowską w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny z obu stron.

8) Za + Mieczysława Hoffman w dniu urodzin.

9) W intencji Róży Różańcowej p. Krystyny Kosch  z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla wszystkich członków i ich rodzin i za ++ członków i ich rodzin.

10) Za ++ rodziców Janinę i Henryka Ziółkowskich, + córkę Barbarę i za ++ z rodziny i z prośbą o zdrowie,  błog. Boże w rodzinie.

11) Za + męża Włodzimierza Mielnik, ++ rodziców i z rodziny obu stron i o błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

12) Za + mamę Janinę Strzelak, i + brata Jerzego i za ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

13) Za + Michała Guśkiewicza w 9 rocz. śm oraz + Irenę Guśkiewicz.

14) Za ++ rodziców Marie i Stanisława Kwacz, ++ braci Tadeusza i Jana i ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie i błog. Boże w rodzinie

16.15     Nabożeństwo różańcowe.

19.00    1) Za + mamę Katarzynę w 6 r. śm. i + ojca Józefa  Cieślak, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

9.30       Ligota Górna – 1) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże opiekę MB  dla Barbary i Pawła w kolejną rocznicę ślubu i o wszelkie łaski dla ich synów z rodzinami.