Intencje

Intencje mszalne od 10.09 do 16.09.2018

PONIEDZIAŁEK – 10 września

6.15        1) Za + Danielę Hlinomac.

                   2) W intencji Dawida o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

7.00        O łaskę Ducha św. w odzyskaniu wiary dla Szymona i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00     1) Za + męża Eryka Wolny w kolejną rocznicę śm., ++ rodziców i z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) Za ++ rodziców Klarę i Józefa Sikora, męża Alojzego, ++ z rodziny Sikora, Prochota i Gaweł i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

 

WTOREK – 11 września

6.15        Za + Bolesława Kowalczyka ofiarowana przez rodzinę Królickich i Gaszek ze Świętoszówki.

7.00        Za + Ryszarda Laszczyńskiego w 35 r. śm., ++ z rodziny Laszczyńskich oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.00     1) Za + Helenę Gach w 16 r. śm., + ojca Bogumiła, zięcia Adama, ++ z rodziny z obu stron oraz za przyczyną MB Fatimskiej o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

2) Za + syna Dawida Litner w 4 r. śm.

 

ŚRODA – 12 września

6.15        Za ++ Matyldę i Józefa Cieślar, ++ z rodziny z obu stron i dusze czyścowe i o błog. Boże i zdrowie w rodzinie

7.00        Za + Jadwigę Kunicką w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny.

18.00     1) Za + męża Antoniego Witulskiego w 11 r. śm., + Urszulę w 25 r. śm., ++ z rodziny Witulskich, Olków, Szabłog.ewskich, + Stanisława w 29 r. śm., + Krystynę Choczaj w 3 r. śm. i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

2) Za + mamę Jadwigę w 1 r. śm. i ojca Augusta Grus, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

 

CZWARTEK – 13 września – św. Jana Chryzostoma

6.15        O zdrowie dla Krzysia i Michałka za wstawiennictwem MB Wspomożenia Wiernych oraz o błog. Boże w rodzinie.

7.00        Za ++ rodziców Helenę i Kazimierza Paliwoda, Helenę i Józefa Sibińskich i o błog. Boże w całej rodzinie.

18.00     1) Za + brata Jerzego, ++ rodziców Stefanie i Zygmunta, ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące i o błog. Boże w rodzinie.

2) Za + ojca Wiktora w 27 r. śm., + mamę Agnieszkę Kowalczyk, + Franciszka Poremba, ++ z rodziny Kowalczyk, Grzemba, Kucierajter i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

 

PIĄTEK – 14 września - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

6.15        Za + Adama Krętowskiego i za ++ z rodziny, + Wincentego Zgonina i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

7.00        O łaskę Ducha św. w odzyskaniu wiary dla Szymona i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00        intencja wolna

17.30     Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18.00     1) Za ++ rodziców Ryszarda i Cecylię Kłopockich, syna Damiana, ++ z pokrewieństwa z obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

2) Za + ojca Józefa w 2 r. śm. i mamę Teresę Kopeć, siostrę Jadwigę i za ++ z rodziny.

 

SOBOTA – 15 września - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

6.15        O zdrowie dla Krzysia i Michałka za wstawiennictwem MB Wspomożenia Wiernych i o błog. Boże w rodzinie.

7.00        W intencji dziecka poczętego i rodziny.

12.00     Msza święta – Wprowadzenie na urząd Proboszcza ks. Wojciecha Wąchały. – Przez wst. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych do Bożej Opatrzności z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla ks. Proboszcza Wojciecha Wąchały

14.00     ślub: Patrycja Kucharczyk i Paweł Trojanowski

15.00     ślub: Patrycja Gronek i Dawid Rygel

17.00     Za + Stanisławę Nowak w kolejną rocznicę św., ++ rodziców i z rodziny z obu stron.

18.00     Nabożeństwo

18.30     Msza św. wspólna:

1).W święto patronalne Wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci za wstawiennictwem MB Bolesnej w intencji członków wspólnoty, opiekunów wspólnoty i księży wikarych.

2) Za + Kazimierza pawłowskiego, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

3) Za + Ziemowita Jakimowicza w 4 r. śm., ++ z rodziny Jakimowicz, Wilczyńskich i Tylkowskich i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad rodziną.

4) Za + Tadeusza Kasperskiego w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny z obu stron.

5) Za + ciocię Zofię w 30dniu po śm., ++ ciocię Anastazję w 9 miesięcy po śm.

6) Za ++ rodziców Jerzego i Krystynę Bocianek i za ++ z rodziny z obu stron.

7) Za ++ rodziców Annę i Wincentego Krzemińskich, ++ teściów Owczarek, + męża Jerzego, syna Marcina, ++ z rodziny i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

8) Za + Wiktora Gazdeckiego w 2 rocz. śm.

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 września

7.00        Za + siostrę Elfrydę Piwowar, ++ rodziców Rutę i Herbarta Kinder, + brata Ryszarda, zięcia Darka i + bratanka Marcina.

8.00        Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najśw. Maryi Panny.

8.30        1) Za ++ rodziców Krystynę i Stanisława Bartoszewskich, ++ z rodziny, ++ Magdalenę i Gintra Lacmańskich, ++ z rodziny i ++ z rodziny Kuś i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) Za ++ Michalinę i Zygmunta Dąbrowskich, ++ Julię, Pawła i Kazimierza Bardyńskich, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.Za + 10:00żonę Natalię Burek w 5 r. śm., ++ rodziców z obu stron, ++ siostry Helenę, Zytę i Wandę, ++ braci Norberta i Józefa, + bratową Elfrydę, Jana Kłonowskiego i +Wiesława oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

10.00     1) W intencji małżeńskich Jubilatów

2) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Aleksandrą i Rafałem w 3 r. ślubu i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

12.00     Za + Edwarda Gajowczyka, ++ z rodziny z obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

15.00     Msza św. wspólna:

                   1) Dziękczynna za szczęśliwe zbiory z prośbą o błog. Boże, opiekę MBWW dla wszystkich rolników i działkowiczów z Bogdańczowic

                   2) W int. + ks. Proboszcza Bernarda Jurczyka od Koła Misyjnego

                   3) Za + męża Stanisława Solarewicz, ++ rodziców, teściów, ++ z rodziny z obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie

3) Za ++ rodziców teściów, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

4) Za + Józefę Sokołowską w 1 r. śm., + jej męża Michała, ++ synów Stanisława, Bronisława i Kazimierza Sokołowskich, + córkę Annę Paramanów i za ++ z rodziny.

5) Za + męża Henryka Wypych i za ++ z rodziny obu stron.

6) Za + żonę Urszulę Durka w 2 r. śm., ++ rodziców i teściów, brata Bogusława, siostrę Terenię, ++ Józefa i Helenę Bednar i o zdrowie, błog. Boże potrzebne w rodzinie.

7) Za + męża Marka Bartłomiejczyka w 3. R. śm., + Tadeusza Krysa i jego ++ rodziców Marię i Karola.

8) Za ++ rodziców z obu stron, ++ dwóch braci, ++ Marię, Stefanię Mazepa, Henryka i Stefanię Małachowskich, ++ teściów Korzeniowskich i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

9) Za + syna Grzegorza, ++ rodziców, teściów, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

10) Za + tatę Stanisława Parzyjagła w 11 r. śm., + mamę Mariannę Parzyjagła i z prośba o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

11) Za + męża Henryka Staniszewskiego, ++ rodziców z obu stron i o opiekę MB nad całą rodziną.

12) Za + ks. Prob. Bernarda Jurczyka od Apostolstwa Dobrej Śmierci

13) Za + Joannę Listowską, ++ jej 2 mężów, + syna Józefa, synową Gabrielę i z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla syna i całej rodziny.

14) Dziękczynna z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Bogumiła w kolejną rocz. Urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie

15) Dziękczynna z prośbą o Dary Ducha świętego, o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Magdaleną i Waldemarem Matyjaszek i o łaski potrzebne w całej rodzinie

16) Za + ojca Jana Ulbrych z ok jego urodzin, + mamę Irenę, + brata Ryszarda i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB w całej rodzinie

16.15     Nieszpory niedzielne

19.00     Za + męża Henryka Ruczaj, Marię i Tomasza Ruczaj, Marię i Franciszka Syniawa, ++ z rodziny Macowicz, i z rodziny z obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

9.30        Ligota Górna: - Odpust i Dożynki. W intencji Parafia z Ligoty Górnej o potrzebne łaski i błog. Boże oraz w intencji rolników z podziękowaniem za zbiory i z prośba o błog. Boże