Intencje

Intencje mszalne od 08.10 do 14.10.2018

PONIEDZIAŁEK – 08.10.2018 r.

6.15    Za + Janinę Łysiak w 1 r. śm.

7.00    Za + Eugeniusza Drozda

17.30  Nabożeństwo różańcowe

18.00 1) Za ++ rodziców Jana w 27 r. śm. i Magdalenę Skaczyła, ++ dziadków i z rodziny obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

2) Za + męża Walentego Gierus w 13 r. śm., ++ rodziców z obu stron, + brata Stanisława, siostrę Krystynę i Ryszarda Mikołajczyk, + Weronikę Gaik, ++ z rodzin Adamów i Krupa i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

WTOREK – 09.10. 2018

6.15    Za + Janinę Butra w 30 dniu po śm., + jej męża Stanisława Butra i za ++ z rodziny obu stron.

7.00    Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, światło Ducha św. i opiekę MB dla Lidii i Jerzego z dziećmi.

17.30  Nabożeństwo różańcowe

18.00 1) Za + ojca Antoniego, mamę Karolinę Chodubskich, ++ braci Waldemara i Macieja, ++ z rodziny obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

2) W intencji Wspólnoty Męki Pańskiej i Róży Różańcowej Pani Agnieszki Maryniak z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla członków i ich rodzin oraz za ++ z tych wspólnot.

ŚRODA – 10.10.2018

6.15    Za Parafian.

7.00    Za ++ Włodzimierza, Marcina, ++ z rodziny Kaczyńskich, Gorzołków, Natołocznych i Pampuch i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

17.30  Nabożeństwo różańcowe

18.00 1) Za + Eugeniusza Tronina w 15 r. śm., ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną

2) Za ++ rodziców Martę i Feliksa Oleksych, + córkę Marię, ++ Beatę Nierychło i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

CZWARTEK – 11.10.2018

6.15    Za Parafian.

7.00    Za + Bogusławę Pierzyńską, ++ z rodziny obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

17.30  Nabożeństwo różańcowe

18.00 1) Za + Edwarda Kłosowskiego, ++ z rodziny obu stron, dusze czyśćcowe i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

2) Za ++ rodziców Stanisława w 1 r. śm., i + Marię Tomaszewskich i ++ z rodziny obu stron.

PIĄTEK – 12.10.2018

6.15    intencja wolna

7.00    W intencji mamy Zofii z okazji 60 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie,

9.00   Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Urszulą Suslik w 87 r. urodzin i o łaski w rodzinie.

17.30  Nabożeństwo różańcowe

18:00 Za ++ rodziców Lucjana i Józefę Cieśla, Walentego i Cecylię Polak, ++ z rodzin obu stron i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

SOBOTA – 13.10.2018 - bł. Honorata Koźmińskiego, Prezbitera

6.15    intencja wolna

7.00    Za + mamę Wandę w 7 r. śm.

15.00 ślub: Małgorzata Wojtasik i Damian Pisula

17.00  Za + męża Józefa Komainda.

18.00 Nabożeństwo różańcowe

18.30 Msza św. wspólna:

1) Za + mamę Helenę Zając w 8 r. śm., + ojca

2) Za + Jadwigę Dobrzańską w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny obu stron.

3) Za + męża Włodzimierza Mielnik w 22 r. śm., ++ rodziców Michała i Annę, teściów Stanisława i Eudoksję, ++ z rodziny obu stron i zdrowie, błog. Boże w rodzinie

4) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Joanną i Zdzisławem w 46 r. ślubu oraz z okazji urodzin męża.

5) Za ++ rodziców Zuzannę i Stanisława Pilorz, ++ teściów Kazimierę i Stanisława Hadam, ++ dziadków, siostry, szwagra, ++ z pokrewieństwa obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

6) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB Fatimskiej nad Ewą, jej mężem i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

7) Za + Grzegorza o łaskę nieba ofiarowana przez szwagierkę Ewę z rodziną.

8) Za + Kazimierę w 9 r. śm. i + Henryka Dolatów, ++ z rodziny obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

9) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad córką, dwoma synami z rodzinami i dla Eryki w dniu urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie

10) Za ++ rodziców, + brata, + dwóch mężów, ++ teściów i ++ z całego pokrewieństwa

XXVIII NIEDZIELA 14.10.2018

7.00    Za ++ Genowefę i Stanisława Kaniak, ++ teściów Katarzynę i Czesława Pawłowskich, ++ dziadków, ++ z rodziny obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

8.00   Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

8.30    1) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Zofią w 60 r. urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

2) Za + mamę Elżbietę Kapica w 1 r. śm., + ojca Walentego i za ++ z rodziny.

10.00 1) Za + męża Ludwika Kozak, ++ z rodziny obu stron, ++ Zenona i Marię Dudzińskich, ++ rodziców i z rodziny obu stron oraz dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad mamą Joanną i całą rodziną.

             2) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB Nieustającej Pomocy dla Cecylii i Ryszarda Mosna z okazji 75 r. urodzin i o wszelkie łaski w całej rodzinie.

12.00 Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB w rodzinie z okazji 47 rocznicy ślubu.

15.00 Msza św. wspólna:

1) Za + Katarzynę Janiszewską, ++ Józefę i Michała, Emila i Marię, + Ritę Zubek, Jana i Stefana Sobierajskich, ++ z rodziny obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

2) Za + męża Stanisława Graczyk w 10 r. śm., ++ rodziców Helenę i Jerzego, + syna Romana Pawłowskiego, ++ z rodziny i o błog. Boże w rodzin9ie.

3) W intencji dziecka poczętego i rodziny..

4) Za + męża Henryka Wypych oraz ++ z rodziny obu stron.

5) Za + Tatę Huberta Winkler w 5 r. śm. + mamę Lilianę, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

5) Za ++ rodziców Helenę, Władysława i Jana Szulc, ++ dziadków z obu stron, Helenę i Edwarda Słoma.

7) Za + wnuka Michała Rycąbel, + Andrzejka, + męża Andrzeja Kołat, ++ rodziców Katarzynę i Stanisława Zubroniewicz, brata Józefa, + Janusza Hirszel, Piotra Marczak i za ++ przyjaciół.

8) Za ++ rodziców Władysława i Wiktorię Wojna, szwagra Stanisława Zacharz, ++ z rodziny Adamiec, Lokwi Fila i Wojna i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

9) Za + ojca Władysława Dutka w 4 r. śm. i za ++ z pokrewieństwa.

10) Za ++ rodziców Stanisławę w 10 r. śm. i Rudolfa Dereń, ++ Stefanię i Franciszka Żołyńskich, Michała Markockiego i o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

11) Za ++ rodziców Franciszkę i Mieczysława Boganow, ++ brata, bratową, Walentego Cyga, Ludwika Ostrowskiego, + Jana Ćwiklińskiego, ++ krewnych i znajomych i z prośbą o Boże błog. i zdrowie w rodzinie.

12) Za + Michała Hatowskiego, Piotra Bobrowskiego, Bronisławę i Eugeniusza Wilskich, ++ z rodziny i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

13) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże, popiekę MB nad Edwardem Markiewicz w 80 r. urodzin i o łaski w całej rodzinie.

14) Za ++ rodziców Władysława i Genowefę, teściów Romana i Zofię, braci Henryka i Adama, siostry Janinę i Krystynę, + jej męża Rudolfa, ++ dziadków z obu stron, ++ z rodzin Mikołajczyk i Pałgan.

16.00 Nabożeństwo różańcowe

19.00 Za ++ Zofię i Józefa, Lecha i Agnieszkę Wożniak, ++ z całej rodziny i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie Wożniak.

9.30    Ligota Górna: W intencji ++ członków Róży Różańcowej i ich rodzin Pani Stanisławy Drozda, + Helmuta i Krystynę Ligenza i z+ + Wiktora Michalek.