OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI Niedziela Zwykła – 05.11.2017

31 Niedziela  Zwykła – 5.11.

 • Dzisiaj gościmy w naszej parafii w ramach tzw. Niedzieli Pastoralnej ks. diakona Piotra Mazurkiewicza z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu. Ks. Piotr wygłosi na wszystkich Mszach św. kazanie.
 • godz. 13. 15 -  Msza św. Chrzcielna oraz w intencji rocznych dzieci. godz. 16. 00 – Wymiana Tajemnic Różańcowych. 16. 15 – Nabożeństwo Różańcowe z wypominkami.
 • Po Nabożeństwie spotkanie Wspólnoty NSPJ i Miłosierdzia Bożego w kościele.
 • Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła, a przy wyjściu z kościoła do skarbonek „Caritas”  można złożyć ofiarę dla ubogich. Za wszystkie złożone dzisiaj, jak i w ciągu tygodnia ofiary, składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
 • W ciągu całego tygodnia o godz. 17. 15 różaniec za zmarłych  z wypominek w sobotę o 18. 00, w niedzielę o 16. 15
 • Wypominki za naszych zmarłych można składać w zakrystii lub w kancelarii. Kartki na wypominki znajdują się na półkach w kościele i w kancelarii.

 

Wtorek – 7.11.

 • Spotkanie Przedszkola Dzieci Bożych o 17.30 w DK. Temat: Obraz siebie, Boga i Świata.
 • W kościele NSPJ odbędzie się po wieczornej Mszy św. spotkanie Rodzin Szensztackich z s. Renatą.

 

Środa – 8.11.

 • O godz. 16. 30 – Katecheza dla dzieci 1- Komunijnych w kościele (grupa I)
 • Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na katechezę dla dorosłych; temat: Zło rozwodów

 

Piątek  – 10.11.

 • Dla bierzmowanych z kl. 2 celebracja w piątek o 19.00 w kościele

 

Sobota  – 11.11. Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.Narodowe Święto Niepodległości.

 • Od godziny 8. 00 – odwiedziny chorych z Komunią św. Chorych prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku.
 • Z okazji Święta Niepodległości Starosta Kluczborski i Burmistrz Kluczborka zapraszają do udziału w uroczystych obchodach: o godz. 10. 30 - Uroczystości pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego na cmentarzu katolickim, o godz. 11. 00 – Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym NSPJ, o  godz. 16. 00 – Uroczysta gala w hali OSiRU w Kluczborku
 • W naszym kościele nie będzie w tym dniu Mszy św. za Ojczyznę; jesteśmy zaproszeni do udziału w niej w kościele NSPJ.

 

32 Niedziela  Zwykła – 12.11.

 • O godz. 16. 15 – Nabożeństwo Fatimskie z modlitwą różańcową (za zmarłych z wypominek). W czasie nabożeństwa odbędzie się zbiórka do puszek „Caritas” na stypendia dla ubogiej młodzieży. Po Nabożeństwie Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w kościele (przypominamy, że od listopada do kwietnia nabożeństwa fatimskie będą się odbywały w niedzielę).
 • Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła, zaś do specjalnych puszek odbędzie się zbiórka na remont Domu Katechetycznego. W Uroczystość Wszystkich Świętych ze sprzedaży cegiełek na Dom Katechetyczny zebrano: 2. 367, zł.

 

---------------------------------------------------------------

 • Informujemy, że nowym redaktorem naczelnym naszego Siewcy został ks. Łukasz Knosala. Odtąd wszystkie zapytania i teksty prosimy kierować na jego adres: kom.: 698 671 864; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Przymiarki ubranek dzieci pierwszokomunijnych w niedzielę 19.11 w domu katechetycznym 18.00 – chłopcy, 18.30 dziewczyny. Będzie pobierana zaliczka 50 zł.
 • Zachęcamy do nabywania i lektury prasy religijnej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i innych tytułów.
 • Odeszli do Pana: Eugeniusz Jasiński l. 83, Andrzej Kamyszek l. 38, Kazimierz Krych l. 89, Regina Midura l. 86