Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

Intencje mszalne 01.07. – 07.07.2019r.

PONIEDZIAŁEK – 01.07.2019r.

7.00 Za ++ rodziców Leona w 33 r. śm., + Eufemię Nawrot, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną.

18.00 1) Za ++ Helenę i Adama, ++ z całej rodziny oraz o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie.

2) wolna

Wtorek - 02.07.2019r.

7.00 Za + Józefa Fornalczyka, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze czyśćcowe i z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi nad całą rodziną.  

18.00 1) Za +córkę Iwonę, + męża Mariana, + Jadwigę Janiszewską, ++z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

2) wolna

ŚRODA – 03.07.2019r. - św. Tomasza, Apostoła

7.00 Za ++ rodziców Zygmunta i Stefanię, + brata Jerzego, ++ z rodziny z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 1) Za + matkę Agnieszkę w 28 r. śm., + Wiktora Kowalczyk, + Franciszka Poremba, ++ z rodzin Kowalczyk, Poremba, Kucierajter i Grzemba oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie. 

2) wolna

CZWARTEK – 04.07.2019r. - I czwartek miesiąca

7.00 Za + Władysławę Szmitz, + męża Mieczysława, ++ trzech synów, ++ z rodziny Szmitz i o błog. Boże w rodzinie. 

18.00 1)  Za + męża i tatę Adama Krokosz w 7 r. śm. o łaskę nieba. 

2)  wolna 

PIĄTEK – 05.07.2o19r. – I piątek miesiąca 

7.00 Za ++ rodziców Kazimierza i Janinę Winiarskich, + męża Mikołaja Falińskiego, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną.

9.00 Za + syna i brata Szczepana Naklickiego w 30 dniu po śm.

18.00 Wspólne:

Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB Królowej Kapłanów dla ks. Tomasza Daniły z okazji rocznicy urodzin.

2) W intencji czcicieli NSPJ i Miłosierdzia Bożego.

3)Za + mamę Halinę (w dniu ziemskich imienin), ++ dziadków Genowefę i Konstantego Brachowskich, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże w całej rodzinie.

4) Za + męża Krzysztofa- Leszka Sobczyk w 1 r. śm., ++ z rodziny z obu stron  oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

5)Za + męża Huberta Dzierson, ++ rodziców Marię i Józefa, ++ teściów Wiktorię i Piotra, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinach Jantos, Kokot i Dzierson.

6) Za + męża Mariusza Lubowickiego w 15 r. śm., + mamę Annę Rusak, ++ z rodziny.

7) Za + Lucynę Robakowską o łaskę nieba.

8) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi i świętych Patronów dla Piotra i Pawła Ira z okazji  70 r. ur. i imienin  oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

Sobota - 06.07.2019r. – 

bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy oraz I sobota miesiąca

7.00 1) Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

2) Za ++ rodziców Lucynę i Mariusza Jelonek o łaskę nieba oraz o błog. Boże w rodzinie.

15.00 ślub rzymski: Anna Winnicka i Kamil Wański

17.00 Msza św. w języku niemieckim: Za + męża Ewalda Glomb, ++ rodziców, teściów, siostrę Monikę, + brata Pawła, ++ szwagrów, wnuków, ++ Stanisławę i Mariana, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

18.00 Msza św. wspólna: 

1) Za + Jana Dobrzańskiego w 5 r. śm. (z okazji ziemskich imienin), ++ rodziców, dziadków i ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

2) Za ++ rodziców Krystynę i Gintera Mrozek, ++ Julię i Bartłomieja Winnickich o łaskę nieba. 

3) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błog. opiekę Maryi i Anioła Stróża dla wnuczka Kacpra oraz w intencji dzieci Marty, Jakuba i Pawła.

4) Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej, z prośbą o Boże błogosł. , opiekę Anioła Stróża dla wnuczki z okazji ur. oraz dary Ducha Św. w rodzinie. 

XIV Niedziela Zwykła - 07.07.2019r. 

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Maryi,  zdrowie dla mamy Marii w dniu urodzin  oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

8.30 Za + męża i ojca Mariana Szklarek, ++ z rodziny z obu stron  oraz o błog. Boże, zdrowie opiekę Maryi w  rodzinie. 

10.00 Za ++ Annę w 17 r. śm. i Jana Sosińkich, ++ z rodzin Szykulskich i Czaplińskich oraz z prośbą o błog. Boże i zdrowie w rodzinie. 

12.00 1) Chrzty: Pola Łuszczyńska, Marcel  Edmund Schweinoch, Zofia  Miriam Pelc, Pola Paulina Kłopocka, Malwina Sowa, Pola Lilianna Przybył, Oskar Jerzy Bartek. 

Roczki: Julia Zalcman, Vanessa Cwojdzińska, Julia Górska, Szymon Marcin Myśliwczyk, Ignacy Józef Kucharczyk, Aurelia Faustyna Borkowska, Oskar Daniel Piech. 

2) Za + męża Jarosława Bodnaruś, Marię i Mikołaja, + brata Kazimierza Topornickich i z prośbą o błog. Boże, zdrowie w całej rodzinie.

15.00 Msza św. wspólna:

1) Za ++ rodziców Renatę i Bogumiła Pycia, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w całej rodzinie.

2) Za + żonę Halinę Michalak w 9 r. śm., ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

3) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Elżbiety z okazji ur. i imienin oraz o łaski potrzebne w całej rodzinie.

4) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Marii Woźny z okazji  70 r. ur. i o łaski potrzebne w całej rodzinie  oraz za ++ z rodziny.

5) Za + Bernarda Rajcę , ++ jego rodziców i rodzeństwo.

6) Z okazji 15 rocznicy ślubu Wacława i Beaty, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze błog. Boże na dalsze lata życia oraz w intencji Karola Lempart z okazji 13 r. urodzin.

7) Za ++ rodziców Elżbietę i Franciszka Podgórniak, + brata Lucjana, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

8) z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi dla Aliny i Krzysztofa  z okazji 30 r. ślubu.

9) Za + Bogusława Pachołek oraz o  łaski potrzebne dla rodziców - od Róży Różańcowej.

10) Za + ojca Henryka Rogalewicz w 10 r. śm., ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w całej rodzinie.

11) Z podziękowaniem za doebrane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Maryi, zdrowie i   szczęśliwe rozwiązanie  dla Klaudii oraz o łaski w całej rodzinie.

12) z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, opiekę Maryi i zdrowie dla Magdaleny i Rafała z okazji 7 r. ślubu oraz o łaski w całej rodzinie.

13) Za + mamę Helenę Zając (z okazji ziemskich ur.), ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, opiekę Maryi w rodzinie.

14) O światło Ducha św. dla Krystyny Nalepa, jej dzieci, sióstr: Krystyny i Wandy, brata Jana z żoną i dziećmi.

15) Za + Mieczysława i + Jadwigę Semla, + brata Pawła, ++ z rodziny z obu stron oraz o błog. Boże, zdrowie, opiekę Maryi w rodzinach Semla i Michalskich.

16) Za + mamę Emilię Cisyk w 30 dniu po śm., + ojca Leona i za ++ z rodziny z obu stron.

17) Za + Józefa Szkoruda w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny z obu stron.

18) Za + męża Jana Owczarek w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny z obu stron.

19) Za + syna Zygmunta Żelaznego w 3 r. śm., + męża Mieczysława, ++ rodziców Feliksę i Józefa Gabińskich i za ++ z rodziny z obu stron.

20) Za + Barbarę Kuczewską w 1 r. śm. i za ++ z rodziny z obu stron.

21) Za ++ ojców Romana i Czesława i za ++ z rodziny.

22) Za + brata Władysława Wilczyńskiego w 19 r. śm., + brata Henryka, ++ rodziców Antoniego i Stanisławę Wilczyńskich, ++ dziadków i krewnych z obu stron, ++ z rodziny Peukert i Wolhelm oraz o błogosł. Boże w rodzinie. 

23) Za ++ rodziców Stefanię i Karola Błaszków, + ojca Izydora Krynickiego, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie. 

19.00 Za + męża Zygmunta Kubik w 33 r. śm., ++ Józefę, Michała, Bolesława, Juliannę, + ciocię Barbarę, jej + męża Edwarda, + zięcia Henryka oraz z prośbą o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

9.30 Ligota Górna:  intencja wolna 

30 czerwca 2019