Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002
Poniedziałek, 07 marca 2022r. dzień powszedni
6.15 Za ++ Irenę i Klemensa Lewandowskich, ++ z rodziny z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.
7.00 Za + Marię Wąchała o łaskę nieba (greg.)
9.00 Za + Henryka Sznapkę o łaskę nieba.
18.00 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla mamy Antoniny z okazji 86 r. ur. i całej rodziny.
2. Za ++ Helenę i Floriana Żukowskich oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.
3. Za + Józefę Zielińską (5r.śm.) o łaskę nieba.
Wtorek, 08 marca 2022r. dzień powszedni – Dzień Kobiet
6.15 Za + Marię Wąchała o łaskę nieba (greg.)
7.00 Za + Weronikę Haftkowską (37 r.śm.), ++ braci: Czesława (24 r.śm.) i Zbigniewa (18 r.śm.), ich ++ żony Marię i Krystynę o łaskę nieba.
9.00 1. Za + Henryka Sznapkę o łaskę nieba (greg.)
2. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Anioła Stróża i zdrowie dla wnuka Oskara z okazji 11 r. ur. oraz w intencji jego rodziców.
18.00 1. Za ++ Janinę (19r.śm.), Jana i Halinę Idczak, + Adriana Szczukę, + ks. Edmunda Podzielnego oraz o Boże błog., zdrowie w rodiznie.
2. Za + Jana Liczbińskiego (7r.śm.), ++ rodziców i teściów, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.
3. Za + Helenę Gacmanga (1r.śm.), + męża Bogdana Kwiatkowskiego (3r.śm.), ++ z rodziny o łaskę nieba.
Środa, 09 marca 2022r. dzień powszedni
6.15 W intencji Parafian.
7.00 Za + Marię Wąchała o łaskę nieba (greg.)
9.00 Za + Gertrudę Bieniek (w dniu ziemskich ur.), jej ++ rodzeństwo i rodziców Karola i Franciszkę, + Martę Josek, + męża Rajmunda, ++ z pokrewieństwa Bieniek, Josek i Sygulla.
18.00 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla żony Beaty Lempart z okazji ur. i imienin.
2. Za + Henryka Sznapkę o łaskę nieba (greg.)
3. Za ++ rodziców Franciszkę (z okazji imienin) i Emiliana Dziwińskich, ++ z rodziny.
Czwartek, 10 marca 2022r. dzień powszedni
6.15 O uwolnienie od złego ducha dla córek Barbary i Eweliny z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi.
7.00 Za + żonę Krystynę o łaskę nieba (z okazji ziemskich ur. i imienin).
9.00 Za + Marię Wąchała o łaskę nieba (greg.)
18.00 1. Za + siostrę Janinę Szewczuk, + Mirosławę Kociemba i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Stanisławę i Stanisława Cielków, + męża Romualda, jego ++ rodziców , ++ z rodziny z obu stron.
3. Za + Henryka Sznapkę o łaskę nieba (greg.)
Piątek, 11 marca 2022r. dzień powszedni
6.15 O łaskę pokoju na Ukrainie.
7.00 Za + Marię Wąchała o łaskę nieba (greg.)
9.00 Za + Marię Stecką – od Róży Różańcowej MBNP zelatorki Zofii Tyszeckiej i p. Grabowieckiej
9.30 Droga krzyżowa z wypominkami
16.30 Droga krzyżowa dla dzieci.
17.15 Droga krzyżowa z wypominkami.
18.00 1. Za + Jadwigę Swacha (1r.śm.) o łaskę nieba.
2. Za + Henryka Sznapkę o łaskę nieba (greg.)
3. Za ++ rodziców Sewerynę i Jana Robakowskich, + bratanka Marcina, + siostrzeńca Grzegorza oraz o Boże błog. w rodzinie.
Sobota, 12 marca 2022r. dzień powszedni
6.15 Za + Marię Wąchała o łaskę nieba (greg.)
7.00 1. Za + Henryka Sznapkę o łaskę nieba (greg.)
2. Za ++ dziadków Józefę i Józefa Sosińskich o łaskę nieba.
17.00 Msza św. w języku niemieckim: Za + Józefa Grzegorzek (w dniu ur.), ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny oraz o Boże błog., opiekę Maryi i zdrowie w rodzinie.
18.00 Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Bolesnej.
18.30 Msza św. wspólna:
O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Małgorzaty Rzepka.
Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Zofię Topolewską. Za + Radosława Rogozińskiego.
Za + Manfreda Piontek.
Za + Lecha Wąchała o łaskę nieba.
Za + Piotra Janickiego (11r.śm.), ++ rodziców.
Za + Joannę Skiba – Zaremba, + Henryka Skiba (1r.śm.), ++ z rodziny Zaremba, Skiba i Pychyńskich.
Za ++ rodziców Anastazję i Władysława Petela, + siostrę Helenę, ++ braci: Józefa i Ryszarda, + szwagrów: Kazimierza, Tadeusza i Romana, ++ z rodziny z obu stron.
Za + Jarosława Zakrzewskiego – od kuzyna Marcina.
Za ++ rodziców Helenę i Tomasza Zatylnych, + brata Eugeniusza, żonę Zofię, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi oraz św. Józefa w w/w rodzinach.
II Niedziela Wlk. Postu, 13 marca 2022r.
7.00 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Brygidy, syna Marka i wnuka Marcela z okazji r. ur.
2. Za ++ rodziców Stefanię i Zygmunta, + brata Jerzego o łaskę nieba.
8.30 1. Za ++ rodziców Krystynę (z okazji imienin)i Stanisława Bartoszewskich oraz o Boże błog., zdrowie dla Weroniki z okazji ur. a także Tomasza i Stanisława.
2. Za + męża Huberta Jantos (15r.śm.) oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.
3. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Ryszarda z okazji urodzin.
10.00 Suma: 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinach Mazur, Nazarkiewicz, Grel i Zając oraz o łaskę nieba dla ++ z tych rodzin.
2. Za ++ rodziców Marię (20 r.śm.) i Władysława, + brata Zbigniewa Sowińskich, ++ Rozalię i Ludwika, ++ braci Mieczysława i Zygmunta Tyszeckich, + chrześnicę Elżbietę o łaskę nieba.
12.00 Msza św. dla dzieci: 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla mamy Krystyny Wąchała z okazji imienin.
2. Za + Henryka Sznapkę o łaskę nieba (greg.)
3. Za + Marię Wąchała o łaskę nieba (greg.)
15.00 Msza św. wspólna:
Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Barbary z okazji ur. oraz dla rodziny.
O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Małgorzaty Rzepka.
Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Zofię Topolewską. Za + Radosława Rogozińskiego.
Za + Manfreda Piontek.
Za + męża i ojca Stanisława Solarewicz (4 r.śm.), ++ z rodziny.
Za + Eugeniusza Tokar, ++ rodziców Magdalenę i Jana.
Za + męża Mieczysława Paw, ++ rodziców Czesławę i Władysława Sienkiewicz, ++ teściów Wacławę i Antoniego Paw.
Za + Jarosława Zakrzewskiego – od cioci Haliny Zakrzewskiej.
W 30 dzień po śmierci: za + Sabinę Anklewicz, + Jarosława Zakrzewskiego, + Zbigniewa Iłowskiego.
Za + Kazimierza Radwańskiego, ++ Zofię i Franciszka Lachowicz.
Za + brata Czesława (10r.śm.), + szwagra, ++ rodziców z obu stron.
Za ++ rodziców Gertrudę i Wincentego Kulesa, + siostrę Jadwigę, jej + męża Augusta Gruś, + ciocię Marię i dusze w czyśćcu cierpiące
oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi i św. Józefa w w/w rodzinach.
19.00 Za + Grażynę Drożdż o łaskę nieba (greg.)
09.30 Ligota Górna: Za ++ rodziców Jana i Rozalię Dąbrowskich oraz Marię i Jana Wołoszyn, + męża Stefana, ++ rodzeństwo, ++ z rodziny oraz o Boże błog. w rodzinie.