Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Intencje mszalne 11.02 - 17.02.2019

PONIEDZIAŁEK – 11.02.2019r. – NMP z Lourdes

Światowy Dzień Chorych

6.15 Za Parafian

7.00 Za + ks. Bernarda Jurczyka o łaskę nieba. 

9.00 W intencji chorych parafian z okazji światowego Dnia Chorych. 

18.00 Za + męża i ojca, dziadka Tadeusza Lewaszkiewicza, ++ z rodziny i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

WTOREK –12.02.2019r. – dzień powszedni

6.15 Za + mamę Krystynę Buśko w 30 dniu po śm., + ojca Tadeusza i za ++ z rodziny z obu stron.

7.00 Za + siostrę Janinę Salską w 17 r. śm., ++ rodziców z obu stron, + brata Tadeusza, + męża Bronisława Jankowskiego oraz o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.00 1)Za + Mamę Teresę Kopeć w 22 r. śm. + ojca Józefa, + siostrę Jadwigę, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

2) intencja wolna

ŚRODA – 13.02.2019r. – dzień powszedni

6.15 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, z prośbą o powrót do zdrowia ciężko chorego Joachima Wieloch

7.00 intencja wolna

18.00 1) Za + Marzenę Adaszyńską w 1 r. śm.-  od koleżanek z Przedszkola nr 7.

2) intencja wolna

CZWARTEK – 14.02.2019r. świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, bpa - Patronów Europy

6.15 intencja wolna

7.00 Za + Tomasza w 47 r. śm. i Michalinę Radaczyńskich, ++ z rodziny z obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

18.00 1) Za + Tomasza Radaczyńskiego w 47 r. śm., ++ rodziców, rodzeństwo, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

2) intencja wolna

PIĄTEK – 15.02.2019r. – dzień powszedni

6.15 Za + syna Damiana Mękarskiego, ++ z rodziny z obu stron oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla córki Aleksandry i całej rodziny.

7.00 Za + siostrę Ryszardę Szewczyk + jej męża, + Jacka Hofman, Stanisława Wasylczuk, ++ z rodziny Józiów i Pawełczyk + siostrę Annę oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

9.00 intencja wolna

18.00 Za ++ rodziców Janinę i Tadeusza Baran, ++ dziadków Franciszkę i Bolesława Kozak, dziadków Ksawerę i Jana Baran, + Michalinę, brata i bratową, Leszka i Teresę Baran oraz o błog. Boże w całej rodzinie. 

Sobota - 16.02 2019r. – dzień powszedni

6.15 intencja wolna

7.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże opiekę Maryi i Anioła Stróżą dla córki Gabrieli Dziedzic z okazji urodzin oraz potrzebne łaski w całej rodzinie.

16.00 Chrzest święty

17.00 Msza w j. niemieckim: Za + Alojzego Kopik o łaskę nieba – od rodziny.

18.30 Msza św. wspólna:

1)Za + mamę Włodzimierę w 18 r. śm. + ojca Witolda, + siostrę Mariolę Żukowskich, ++ dziadków Stefana i Marię Kołodziej, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże i zdrowie w całej rodzinie.

2)Za + Kazimierza Pawłowskiego w 5 r. śm., ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

3) Za + męża Erwina Saul w 4 r. śm., ++ rodziców, teściów i rodzeństwo i o błog. Boże dla całej rodziny.

4) Do MB Nieustającej Pomocy z prośbą o zdrowie, błog. Boże dla syna Andrzeja w dniu urodzin i jego rodziny, dla wnuczki Andrei, jej rodziców i dziadków.

5) Za + mamę Janinę w 4 r. śm., + ojca Ignacego Szlemp, ++ z rodziny z obu stron i o błog. Boże w całej rodzinie.

6) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Martyny w 16 rocznicę urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

7) Za ++ rodziców Stanisława w 27 r. śm. i Pelagię Pałka, Mariannę i Franciszka Jańskich, ++ braci Edmunda, Józefa, Franciszka, bratową Marię, + szwagra Wiktora, bratanka Jarosława, ++ z rodziny z obu stron i Błog. Boże i zdrowie w rodzinie.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.02.2019r.

7.00 Za ++ Kazimierza i Janinę Kościelnych, ++ rodziców i z rodziny z obu stron, dusze czyśćcowe i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

8.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

8.30 1) Za ++ Annę, Mikołaja i Zofię Nocek, ++ Marię, Magdalenę, Franciszka i Józefa Andruszków, ++ z pokrewieństwa z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) Za ++ rodziców Martę i Pawła Kupka, Marię i Feliksa Banaszkiewicz, Wilhelma i Franciszkę Mróz, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

10.00 1) Za + tatę Jana Golińskiego w 30 dniu po śm.+ Katarzynę Mandel, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi nad całą rodziną.

2) W intencji Małżeńskich Jubilatów: Łucja i Mieczysław Tyczyński (1r. śl.)

12.00 Za ++ Stefana i Stanisławę, ++ brata Stanisława Domagała, Marię i Juliana Dziedzic, ++ z rodziny z obu stron i z prośba o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

15.00 Msza św. wspólna:

1) Za + męża Zbigniewa Gadziałowskiego w 4 r. śm., ++ rodziców Edwarda i Rozalię Bednarskich, ++ rodziców i z rodziny Marynowskich, ++ z rodziny z obu stron i dusze czyśćcowe.

2) Za + męża Bronisława w 3 r. śm. i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

3) Za + mamę Annę Głowacką w 1 r. śm. + ojca Władysława i za ++ z rodziny z obu stron.

4) W intencji Mateusza Zając z okazji 18 r. urodzin z prośbą o błog. Boże, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Maryi.

5) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad Teresą i Janem oraz za ++ rodziców Monikę i Antoniego, ++ teściów Marię i Stanisława i za ++ z pokrewieństwa z obu stron.

6) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB i Anioła Stróża nad wnuczką Marysią w 6 r. urodzin i o łaski potrzebne w całej rodzinie.

7) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, światło Ducha św. i opiekę MB nad Mateuszem Krupka w 18 r. urodzin i o łaski w całej rodzinie oraz za + ojca Wiesława.

8) Za ++ Katarzynę, Stanisława i Rozalię Lechkun, Bronisławę i Władysława Kicmach, ++ z rodziny i o błog. Boże w całej rodzinie.

9) Za + Stanisławę Wychowańską  - od Caritas

10) Za ++ rodziców Stefanię i Władysława Wejner, brata Floriana, ++ Janinę i Józefa Kalicińskich.

11) Za + męża Kazimierza Kokot, + syna Sławomira, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie i błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

12) za + Grzegorza Świątoniowskiego w 30 dniu po śmierci.

17.00 Za + mamę Annę w 1 r. śm. i + ojca Alfonsa Machura, ++ z rodziny z obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

9.30 Ligota Górna - Za ++ Marię i Piotra, ciotkę Annę, ++ krewnych Annę i Franciszka, ++ dobrodziejów, przyjaciół i sąsiadów i o błog. Boże, opiekę MB i o zdrowie w całej rodzinie.

11 lutego 2019