Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

INTENCJE MSZALNE 13.06.2022 – 19.06.2022

Poniedziałek, 13 czerwca 2022r. św. Antoniego z Padwy – dzień fatimski

6.15 Za + Teresę Banaś, ++ rodziców i rodzeństwo, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

7.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

9.00 Za + Martę Josek, jej + męża Rajmunda; + Gertrudę Bieniek, jej ++ rodzeństwo i rodziców Franciszkę i Karola, ++ z rodzin: Bieniek, Sygulka i Josek.

18.30 Nabożeństwo do NSPJ.

19.00 Msza św. fatimska: 1. Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

2. Za ++ Marię i Antoniego Przewloka, ++ rodziców z obu stron, ++ Zbigniewa i Edwarda Zamora, ++ z rodziny Kałuża i Krause, ++ Marię i Łukasza Wiśniewskich, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za ++ rodziców Matyldę i Franciszka Pojkert, + brata Józefa, ++ Gertrudę i Józefa Sawickich, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi w rodzinie.

4. Za ++ rodziców Bronisławę (r.śm.) i Jana Podgórskich, ich ++ synów Mariana i Bronisław, ++ rodziców Genowefę i Stefana Ramus, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące oraz Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

20.00 Różaniec fatimski i procesja z figurą NMP z Fatimy.

 

Wtorek, 14 czerwca 2022r. bł. Michała Kozala

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

7.00 Za ++ rodziców Pawła i Łucję, ++ brata Joachima i bratową Dorotę o łaskę nieba.

9.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

17.30 Nabożeństwo do NSPJ.

18.00 1. Za ++ rodziców Czesławę i Antoniego Ogórkiewiczów o łaskę nieba.

2. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi i św. Józefa, dary Ducha Św. i zdrowie dla wnuków.

 

Środa, 15 czerwca 2022r. dzień powszedni

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba ( greg.)

7.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

9.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

14.00 Ligota Górna: Ślub rzymski: Dariusz Grzesik – Iwona Stańczak. Chrzest św.

17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi grupa pro-live.

18.00 1. W intencji dzieci poczętych a nienarodzonych o potrzebne łaski, o Boże błog. dla matek tych dzieci, w intencji małżeństw, rodzin dzieci naszej parafii.

2. Za + Stanisława Baranowskiego – 30 dzień po śmierci – o łaskę nieba.

3. Za + Juliana Toporowskiego (1r.śm.) o łaskę nieba.

 

Czwartek, 16 czerwca 2022r. Boże Ciało

7.00 1. Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

2. Za ++ Michalinę (21r.śm.) i Tomasza Radaczyńskich o łaskę nieba.

8.30 Msza św. z procesją eucharystyczną ulicami miasta:

1. Za Parafian i Gości o potrzebne łaski, Boże błog. i zdrowie.

2. W intencji Róży Różańcowej św. o. Pio, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę św. Patronów dla członków Róży i ich rodzin.

3. Za + męża Jerzego Kucharskiego (23 r.śm.), ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

12.00 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi i św. Józefa dla zięcia Marcina Zakrzackiego z okazji 30 r. ur., dla córki Katarzyny Tracz z okazji r. ur. oraz o potrzebne łaski w ich rodzinach.

2. Za ++ rodziców Janinę i Bronisława Mamzer o łaskę nieba.

15.00 Za + Henryka Trzęsickiego – 30 dzień po śmierci – o łaskę nieba.

Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

19.00 Za + brata Józefa Pojkert, ++ rodziców Matyldę i Franciszka, ++ Gertrudę i Józefa Sawickich, ++ z pokrewieństwa oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

8.00 Ligota Górna: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi i św. Józefa dla Eugeniusza z okazji 70 r. urodzin.

 

 

Piątek, 17 czerwca 2022r. św. Brata Alberta

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

7.00 Za + Michalinę Radaczyńską (21r.śm.), ++ męża, dzieci, rodzeństwo i rodziców z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

9.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

17.30 Nabożeństwo do NSPJ z procesją eucharystyczną.

18.00 Za ++ Annę, Piotra i Eugeniusza Kujac, ++ z rodziny o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

 

 

Sobota, 18 czerwca 2022r.

dzień powszedni

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

7.00 1. Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

2. Za ++ Marię i Konstantego Pieniążek o łaskę nieba.

16.00 Chrzest św.: Sebastian Niksdorf, Fryderyk Kowara, Antoni Krynicki

17.00 Msza św. w j. niemieckim: 1. Za + męża Horsta Miemiec, + Stanisławę Hylla o łaskę nieba.

2. Za ++ rodziców Martę i Stefana Tomanowskich, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

18.00 Nabożeństwo do NSPJ z procesją eucharystyczną.

18.30 Msza św. wspólna: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla synów i córki z rodzinami oraz o zgodę w rodzinie.

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Małgorzaty Rzepka i Zofii Chowaniec. Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Zofię Topolewską.

Za ++ rodziców Katarzynę (21r.śm.) i Władysława Kosarewicz, + brata Romana, ++ z pokrewieństwa o łaskę nieba Za ++ Józefa, Piotra i Henryka Olszok.

Za + męża Jana Syguła (5r.śm.), ++ rodziców Bronisławę i Leona Zaborskich, ++ Stanisławę i Józefa Syguła, + siostrę Danutę, ++ szwagrów Czesława i Zygmunta, ++ z rodziny z obu stron.

Za + tatę Jana Szczygielskiego, ++ z pokrewieństwa. Za + brata Reinharda Kisiel – od siostry Marii z rodziną. Za + Bolesława Białoskórskiego, ++ rodziców i krewnych z obu stron.

Za + męża Pawła Makiela, ++ rodziców, ++ z rodziny z obu stron. Za ++ rodziców Jana i Anielę, + brata Jana, ++ dziadków z obu stron. Za ++ rodziców Jana i Janinę Lasiewicz, ++ dziadków.

Za ++ mężów, teściów i rodziców, + brata i ++ z rodziny o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w w/w rodzinach.

 

Niedziela, 19 czerwca 2022r. XII Niedziela Zwykła

7.00 1. Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.).

2. Za ++ rodziców Adama i Józefę Węgrzyn, + męża Edwarda, ++ Stefana, Genowefę i Mariannę Strzyż, + córkę Barbarę, + szwagra Henryka, ++ z rodziny oraz o Boże błog.,zdrowie w rodzinie.

8.30 1. Za ++ rodziców Elżbietę i Herberta Kapica, ++ dziadków Grzemba i Kapica, ++ Karola, Trautę i Franciszkę Grzemba o łaskę nieba.

2. Za + tatę Józefa Widerskiego (26r.śm.), ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

10.00 Suma z procesją eucharystyczną: 1. Jubileusze małżeńskie: z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Anny i Rafała Białowąs (15r.ślubu), dla Agnieszki i Kamila Onyśków (1r.ślubu) i łaskę zdrowia dla Kubusia.

2. Za ++ rodziców Annę i Ryszarda Hartman, ++ braci Ryszarda i Pawła, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

11.00 Chrzest św.: Jakub Tomasz Onyśków.

12.00 Msza św. dla dzieci: 1. Za ++ rodziców Franciszka i Marię (1r.śm.) Chodura, + wujka Jana oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

2. Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

15.00 Msza św. wspólna: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa dla członków Róży Różańcowej z Bogdańczowic zelatorki Zofii Dziedzic i ich rodzin. O łaskę zdrowia w pewnej intencji. O zdrowie i Boże błog. w rodzinach Drab i Siedlińskich. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa dla syna Sławomira Jarosz, córki Katarzyny Chwiałkowskiej i całej rodziny. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa dla Marii i Stanisława Jańskich z okazji 43 r. zaślubin. O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Małgorzaty Rzepka i Zofii Chowaniec. Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Zofię Topolewską. Za + Radosława Rogozińskiego. Za + Anielę Gawlyta - od sąsiadów z ul. Batorego 6a i 6b. Za + wujka chrzestnego – od Daniela z rodziną. Za ++ rodziców Jana (16r.śm.) i Anielę Szajda, ++ braci Janusza i Michała, ++ dziadków. Za + syna Waldemara Holik, + ojca Pawła, ++ dziadków. Za + Eugeniusza Majera (22r.śm.), ++ z rodziny Majerów, Pietrasów, Szpulaków i Jędrzejewskich. Za + Stanisławę Moska, ++ z rodziny. Za + Genowefę Mazur – od Róży Różańcowej z Bogdańczowic. Za ++ rodziców Janinę i Czesława Grygorcewicz, ++ teściów Jadwigę i Zdzisława Jarosz, ++ z rodziny z obu stron. Za + męża Sławomira Drab, ++ rodziców Drab i Szubert, ++ braci i bratowe i ich dzieci. Za ++ rodziców Urszulę i Stanisława Janik oraz Marię i Józefa Jańskich, + szwagra Zenoza, + kolegę Krzysztofa. Za + Wandę Kotarską (14r.śm.). Za + syna Romana Pawłowskiego, ++ Helenę i Jerzego Solnica, ++ Stanisława i Juliannę Pawłowskich, ++ Ritę i Franciszka Rajman, + Klarę Kowol o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w w/w rodzinach.

16.00 Nieszpory.

19.00 Za ++ Jana i Zofię Bochyńskich, ++ Jana i Weronikę Lisieckich, ++ z rodziny o łaskę nieba.

09.30 Ligota Górna: Za + Jana Podkówkę (2 r.śm.), jego ++ rodziców Annę i Piotra oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

12 czerwca 2022