Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Intencje mszalne 18.02 - 24.02.2019

PONIEDZIAŁEK – 18.02. 2019r. 

6.15 Za ++ Irenę i Klemensa Lewandowskich, + żonę Stanisławę, ++ z rodziny obu stron, dusze czyśćcowe i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błog. Boże, opiekę MB dla Moniki Kleszyk z okazji urodzin oraz w intencji jej nienarodzonego dziecka i męża Kamila, o potrzebne dla nich łaski. 

18.00 1) Za + Józefa Pawliszyn i za ++ z rodziny obu stron.

2) Za dobrodziejów, dobroczyńców naszej parafii o Boże błogosławieństwo.

WTOREK –19 lutego 2019r. 

6.15 W intencji Parafian. 

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błog. Boże, opiekę MBdla Eryki Bryś w 78 r. urodzin.

18.00 1) Za + Marię Nowak w 20 r. śm., + męża Jana, ++ z rodziny obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

2) Za + ks. proboszcza Bernarda Jurczyka. 

ŚRODA – 20 lutego 2019r.

6.15 Do Miłosierdzia Bożego za + sąsiadkę Adelę Bugiel, + jej męża Henryka oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 

7.00 Za + Alfreda Ptasznik w 30 dniu po śm. i ++ rodziców i z rodziny.

18.00 1) Za + Urszulę Pawełek w 8 r. śm., ++ rodziców i rodzeństwo, ++ z rodzin Nowak, Skoczylas i Biczysko i o błog. Boże w rodzinie.

2) Za ++ rodziców Katarzynę, Walentego i Janinę Żylak, ++ Helenę i Konrada Dębskich, ++ z rodziny z obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

CZWARTEK – 21 lutego 2019r.

6.15 Za ++ rodziców Otylię i Józefa Rzepka. 

7.00 Za ++ rodziców Romana i Monikę Turek, ++ z pokrewieństwa obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

18.00 1) Dziękczynna, z prośbą o błog. Boże, zdrowie, opiekę MB nad mamą Elżbietą w 98 r. ur. oraz za jej + męża Jana Adamskiego i za ++ z rodziny obu stron.

2) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii Chowaniec z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

PIĄTEK – 22 luty 2019r. 

święto Katedry Św. Piotra, Apostoła 

6.15 Za ++ rodziców Otylię i Józefa Rzepka. 

7.00 Przez wstawiennictwo Aniołów Stróżów, z prośbą o zdrowie dla małej Hani z okazji urodzin.

9.00 Za + Tomasza (w dniu ziemskich urodzin), + Eleonorę (w dniu jej ziemskich imienin), ++ z rodziny obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w całej rodzinie.

18.00 Za + ojca Romana, + mamę Helenę, ++ dziadków z obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

Sobota -23 lutego 2019r.

wspomnienie św. Polikarpa, Bpa i Męczennika

6.15 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błog. Boże, opiekę Matki Bożej nieokalanie Poczętej dla Marii i całej rodziny. 

7.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błog. Boże, opiekę Maryi i św. Józefa dla Józefa z okazji 80 r. urodzin. 

17.00 w j. niemieckim: Za + matkę chrzestną Teresę Maroń, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30 Msza św. wspólna:

1) Za ++ Helenę, Emę i Alfonsa Porada, ++ Marię i Jana Porada, Marię i Józefa Szklarz i za ++ z rodziny Porada i Szklarz.

2) Za ++Bronisława i Martę Pęczek, męża Władysława Znaj, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron i o błog. Boże w rodzinie.

3) Za ++ rodziców Franciszkę i Franciszka Jóźwiak, córkę Renatę, + jej męża Rudolfa, Dorotę i + jej ojca Gintra i o błog. Boże w całej rodzinie.

4) Za ++ rodziców Marię i AntoniegoSeemann, ojca Jana Gocek, ++ dziadków i z pokrewieństwa obu stron.

5) Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB i światło Ducha św. w całej rodzinie Bogdanowicz.

6) Za + Pawła Kaczmarz w 30 dniu po śm. i za ++ z rodziny.

7) Za + mamę Jadwigę Gburek, + siostrę Jadwigę Anders w 30 dniu po śm., ++ z rodziny obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

8) Za + Karolinę Pękowa z d. Jawecką w 77 r. śm., jej + siostrę Erazminę Krzaklewską i + męża Leonarda, ++ rodziców Olimpię i Emiliana Nałęcz -Jaweckich, ++ dziadków Agnieszkę i Filipa Tomaszewskich.

9) Za + Marię Kamecką w 15 r. śm. i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

10) Za ++ dziadków Ślusarczyk i Banaczkowskich, ++ z pokrewieństwa z obu stron. 

VII Niedziela  Zwykła - 24 lutego 2019r.

7.00 Za ++ rodziców Helenę i Andrzeja Muzyka, ++ z rodziny obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące i o błog. Boże, zdrowie w rodzinie.

8.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

8.30 1) Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę MB nad Zygmuntem w 60 r. urodzin.

2) Dziękczynna, z prośbąo zdrowie, błog. Boże dla Michała Piszczałki z okazji rocznicy urodzin.

10.00 1) Za + Fryderyka Winnickiego, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

2) Za ++ rodziców Wandę i Czesława Rzeźnik oraz za ++ Antoniego, Bronisława, Mateusza, Antoninę i Eugeniusza Piątczak.

12.00 Za + mamę Helenę, + ojca Stanisława Strzelec, ++ Kazimierę i Henryka Krzciuk i za ++ z rodziny obu stron.

15.00 Msza św. wspólna:

1) Za ++Paulinę i Leopolda Gardziejewskich , + męża Jana Kowalskiego, ++ z rodziny Kowalskich i Sowa i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

2) Za ++ rodziców Szarlotę iTadeusza Kotek oraz Mariana i Henrykę Kołodnickich.

3) Za ++ rodziców Olgę iMariana Oczowińskich i za ++ z rodziny obu stron.

4) Za + mamę Janinę Błaszków (w rocznicę ziemskich urodzin), + ojca Franciszka oraz z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB nad całą rodziną.

5) Za + córkę Elżbietę w rocznicę śm., + ojca Józefa Mstowskiego, ++ siostry Janinę i Bronisławę, ++ rodziców Kazimierza i Józefę i za ++ z rodziny obu stron.

6) Za ++ rodziców Jana i Wandę Charczuk.

7) Za + tatęStefana Ramusa w 20 r. śm., + mamę Genowefę Ramus, ++ rodziców Jana i Bronisławę Podgórskich, ++ braci Mariana i Bronisława, ++ z pokrewieństwa obu stron i o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

8) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błog. Boże , opiekę MB z okazji imienin i urodzin Macieja Mazepa i ołaski potrzebne w całej rodzinie.

9) Za + Bogumiła Ryńca- od rodziny Zemeła.

10) Za + Macieja Chodubskiego w 23 r. śm., ++ z rodziny obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę MB nad całą rodziną.

11) Za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błog. Boże, zdrowie dla Krystyny, Dominiki i Jakuba oraz całej rodziny.

12) Za + mamę Genowefę Honisz w 5 r. śm, + tatę Józefa, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

13) Za +syna Piotra Gajewskiego w 5 r. śm., ++ rodziców Barbarę i Aleksandra Kabaszyn, + Piotra Tkacz, ++ z rodziny obu stron i o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

14) Za ++ rodziców Franciszkę i Bolesława Wyjadłowskich, ++ Leokadię i Leona Talmów, + brata Eugeniusza, + siostrę Irenę, + Annę Maciborko w 1 r. śm., oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie. 

15) Za + mamę Łucję Porębską (100 r. ziemskich ur.), + ojca Tadeusza w 35 r. śmierci, + ciocię Alfredę Wybyszko w 4 r. śm. i jej + męża Aleksandra w 22 r. śm., ++ z rodziny z obu stron. 

16) Za + męża Józefa, + syna, zięcia i wnuka z rodziny Kaczor, ++ z rodziny oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie. 

17) Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystiana Lipińskiego w 50 r. ur. oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie. 

17.00 Msza św. przebłagalna w intencji Panu Bogu wiadomej.

9.30 Ligota Górna– Za ++ rodziców Emilię i Jana Długosz, ++ Walburgę i Pawła Turek, + brata Joachima, ++ z rodziny obu stron i z prośbą o zdrowie, błog. Boże w rodzinie.

16 lutego 2019