Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

INTENCJE MSZALNE 20.06.2022 - 26.06.2022

Poniedziałek 20 czerwca 2022r. św. Alojzego Gonzagi

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

7.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

9.00 Za + ks. Infułata Edmunda Podzielnego o łaskę nieba (1r.śm.).

17.30 Nabożeństwo do NSPJ z procesją eucharystyczną.

18.00 Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa, dary Ducha Św. dla Wioletty i jej rodziny.

 

Wtorek, 21 czerwca 2022r. Najświętszej Maryi Panny Opolskiej

6.15 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

7.00 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

9.00 1. Za ++ rodziców Teresę (r.śm.) i Jana Kosmala, ++ dziadków Marię (r.śm.) i Walentego Ludwiczak, ++ Stefanię (r.śm.) i Stanisława    Matysiak, ++ z rodziny.

2. Za + ks. infułata Edmunda Podzielnego o łaskę nieba.

17.30 Nabożeństwo do NSPJ z procesją eucharystyczną.

18.00 1. Za + męża Piotra Ira, + brata Jana (26r.śm.), + córkę Ewę (27r.śm.), ++ rodziców Anastazję i Bronisława Kiecko, ++ teściów Stanisławę i Józefa Ira.

2. Za + Mariana Podgórskiego o łaskę nieba.

3. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi oraz dary Ducha Św. dla Krystiana z okazji 50r. ur. i dla rodziny.

 

Środa  22 czerwca 2022r. św. Jana Fishera , bpa i Tomasza Moreʼa

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba ( greg.)

7.00 Za + tatę Stefana Kasprzak, + męża Stanisława Faber, ++ z rodziny Faber i Tyczyńskich.

9.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

17.00 Nabożeństwo do NSPJ z procesją eucharystyczną.

18.00 Za ++ rodziców Magdalenę (r.śm.) i Gintera Lacmańskich, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

 

 Czwartek 23 czerwca 2022r. Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

  6.15 1. Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

2. Za + tatę Władysława Lechkun (r.śm.) o łaskę nieba

7.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

9.00 Za + ojca Henryka Sznapkę – z okazji Dnia Ojca – o łaskę nieba.

17.30 Nabożeństwo do NSPJ z procesją eucharystyczną.

18.00 1. Za + ojca Franciszka Płóciennik – z okazji Dnia Ojca – o łaskę nieba.

2. Za + męża Ewalda Dawid, + szwagra Józefa, + siostrę Renatę, + chrześniaka Krzysztofa i ++ z rodziny.

3. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie, opiekę Anioła Stróża i św. Patronów dla wnuka Franciszka Dolny, jego rodziców i całej rodziny.

 

Piątek, 24 czerwca 2022r. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

  6.15 1. Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

  2. Za + brata Jana Gerlitz, + mamę Helenę Mruczek o łaskę nieba.

3. Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

7.00 1. Za + Jana Mróz, + Danutę Nakonieczną, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

2. Za + męża Jana Sułot (z okazji imienin), ++ rodziców Paulinę i Stanisława Tatarek oraz Elżbietę i Wacława Sułot o łaskę nieba.

9.00 1. Za + męża Jana Mazepa (14r.śm.), + syna Tadeusza, ++ rodzeństwo Marię i Jana, ++ rodziców, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

2. Za ++ rodziców Jana (25r.śm.) i Anielę Zagaja, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa oraz o Boże błog., dary Ducha Św. w rodzinach ich dzieci.

17.30 Nabożeństwo do NSPJ.

18.00 W święto patronalne Najświętszego Serca Pana Jezusa o świętość życia dla naszych kapłanów z Margaretek Oremus.

2. Za + męża Jana Adamskiego, ++ rodziców Stanisława i Jadwigę Biskup, ++ teściów Bernarda i Elżbietę Adamskich, ++ z rodziny oraz
o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

3. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi oraz dary Ducha Św. dla Marii i Janusza Mateusiak z okazji kolejnej r. zaślubin.

 

Sobota, 25 czerwca 2022r. Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

7.00 1. Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

2. Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi w int. Róż Różańcowych i Wspólnot Męki Pańskiej zelatorki Marii Brzózka oraz o łaskę nieba dla ++ z tych Wspólnot.

16.00 Chrzest św.: Liliana Kotarska, Lara Zofia Gadowska,

17.00 Msza św. w j. niemieckim: Za + ks. Infułata Edmunda Podzielnego o łaskę nieba – od Adeli.

18.00 Nabożeństwo do NMP.

18.30 Msza św. wspólna: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Kacpra i Aleksandry Wrześniak
z okazji kolejnej rocznicy urodzin. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa dla Marii i Antoniego Berezowskich z okazji 55 r.ślubu oraz dla rodziny.O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Stanisławy Dobrzańskiej. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Małgorzaty Rzepka i Zofii Chowaniec.
Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Zofię Topolewską. Za + męża Władysława Rogowskiego, ++ rodziców Zygmunta i Reginę Golis, ++ Andrzeja i Salomeę Rogowskich, ++ z rodziny
z obu stron. Za + Józefę Wachowską – 30 dzień po śmierci.Za + Zofię Komar – 30 dzień po śmierci. Za + Jana Dobrzańskiego (8r.śm.), ++ rodziców, ++ z rodziny o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w w/w rodzinach.

 

 Niedziela 26 czerwca 2022r. XIII Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za ++ Wandę, Czesława, Marię, Lucjana Rzeźnik, ++ Antoniego, Bronisławę, Eugeniusza, Antoninę, Franciszka, Macieja i

  Mariannę Piątczak o łaskę nieba.

2. Za ++ Jadwigę i Piotra Kinder, + brata Gerharda z żoną Hildegardą, + szwagra Piotra, + koleżankę Czesławę, ++ z rodziny z obu stron oraz o Boże błog. w rodzinie.

8.30 1. Za ++ rodziców Józefa i Genowefę Kulczyckich oraz Janinę i Felixa Rak, + żonę Elżbietę, + Franciszka Kulczyckiego oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

2. Za ++ Franciszkę i Stanisława Olender, ++ z rodziny Olender i Smaruń oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

3. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa dla Ireny i Waldemara z okazji urodzin.

10.00 Suma: 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę Maryi i św. Józefa dla Iwony i Jarosława Marzec z okazji 32 r. zaślubin oraz Angeliny i Michała z okazji 1 r. ślubu a także o Boże błog. dla Małgorzaty i Anny.

2. Za + Michała Podkówka (3r.śm.), ++ rodziców Marię i Michała Podkówka oraz Marię i Jana Lesic, ++ Emilię i Józefa Podkówka oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

3. Za + Pawła Meinert, + Wilibalda Marweg o łaskę nieba.

12.00 Msza św. dla dzieci: 1. O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski w rodzinach Zwoliński, Jachowicz, Bittner, Szymczuk, Zapotoczny a szczególnie dla mamy Edwardy oraz o łaskę nieba dla + taty Piotra Zwolińskiego.

2. Za ++ rodziców Władysława i Marię, + brata Zbigniewa Sowińskich, ++ Rozalię i Ludwika, ++ braci: Mieczysława i Zygmunta Tyszeckich,
++ Elżbietę, Jana i Janinę Paciorek.

15.00 Msza św. wspólna: O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Wandy Tokar (z okazji imienin). O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Małgorzaty Rzepka i Zofii Chowaniec. Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Zofię Topolewską. Za + Radosława Rogozińskiego. Za + brata Remigiusza Łuszczak (greg.). Za + Adama Węgrzyn (greg.). Za + syna Krzysztofa Hoffmann (2r.śm.), jego ++ dziadków, ++ z rodziny.

Za + Emila Pach (z okazji ziemskich ur.), ++ z rodziny z obu stron.

Za + męża Jana Gadomskiego, + syna Ryszarda, ++ rodziców z obu stron, ++ rodzeństwo, ++ z rodziny. Za + Stanisławę Biskup. Za + Waldemara Lewandowskiego – 30 dzień po śmierci. Za + Bartosza Strug – 30 dzień po śmierci.

Za + Kazimierza Radwańskiego, ++ z rodziny. Za + syna Piotra Gajewskiego (8r.śm.). Za ++ rodziców Barbarę (6r.śm.) i Aleksandra Kabaszyn (23r.śm.), + ojca i dziadka Piotra Tkacz (11r.śm.), ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + syna Krzysztofa Marciniuk – 30 dzień po śmierci. Za + męża Władysława, + syna Władysława, ++ synowe Liliannę i Iwonę Marciniuk. Za ++ rodziców Janinę i Franciszka Błaszków oraz Marię i Zbigniewa Gaweł. Za ++ rodziców Franciszka i Józefę Abram, ++ z rodziny Abram
i Maksym, + Jarosława Garbowskiego. Za + ojca Stefana Stasiowskiego, ++ z rodziny Stasiowskich i Zimnych, + matkę chrzestną Cecylię
i + Jana Szubert, + Jana Otręba
o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w w/w rodzinach.

16.00 Nieszpory.

19.00 Za ++ Jana i Janinę Jaworskich, ++ z pokrewieństwa o łaskę nieba - od Marty i Bożeny.

09.30 Ligota Górna: Za ++ z rodziny Wawryszyn o łaskę nieba.

 
18 czerwca 2022