Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

INTENCJE MSZALNE 30.05.2022 – 05.06.2022

Poniedziałek, 30 maja 2022r. dzień powszedni

6.15 Za + Marię Wąchała o łaskę nieba (zakończenie III Mszy św. greg.)

7.00 Za + Adama Bartosz o łaskę nieba – od kuzynki Elżbiety Grycan z rodziną.

9.00 Za + Krystynę Kulej o łaskę nieba (zakończenie Mszy św. greg.)

17.30 Nabożeństwo majowe.

18.00 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi Królowej Kapłanów dla ks. proboszcza Wojciecha z okazji 20 r. święceń kapłańskich – od rodziców i dzieci I Komunijnych.

2. Za ++ rodziców Stefanię (r.śm.) i Jana Czech, ++ braci: Piotra i Stanisława, + bratową Zofię, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w rodzinie.

3. Za + męża Wilibalda Marweg, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

 

Wtorek, 31 maja 2022r. święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

6.15 1. Za ++ rodziców Zofię i Tomasza Banaś, ++ rodzeństwo, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

2. Za ++ rodziców Anielę i Józefa Surowiak, ++ braci: Kaspra, Juliana i Adama, + siostrę Teresę, dusze w czyśćcu cierpiące, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

9.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

17.30 Ostatnie nabożeństwo majowe

18.00 1. Za ++ rodziców Martę i Alojzego Kożuch, ++ rodzeństwo, + szwagra i ++ bratowe o ł. nieba.

2. Za + siostrę Mariolę, ++ rodziców Włodzimierę i Witolda Żukowskich, ++ z rodziny.

 

Środa, 01 czerwca 2022r. św. Justyna – Dzień Dziecka

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (rozpoczęcie Mszy św. greg.)

7.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (rozpoczęcie Mszy św. greg.)

9.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi Grupa Modlitewna św. Józefa.

18.00 1. W int. Dzieci naszej parafii z okazji Dnia Dziecka – z prośbą o Boże błog., opiekę św. Patronów i zdrowie dla nich oraz wierność Jezusowi Chrystusowi i Kościołowi.

2. Za + Marię Korbel, + Rozalię Kapuścińską o łaskę nieba – od Diecezjalnej Wspólnoty Krwi Chrystusa.

3. Za + Janinę Chomiak – 30 dzień po śmierci – o łaskę nieba.

 

Czwartek, 02 czerwca 2022r. I Czwartek miesiąca

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

7.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

9.00 O Boże błog., opiekę Maryi i św. Józefa, zdrowie dla Parafian.

17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa

18.00 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi Królowej Kapłanów dla ks. proboszcza Tomasza Struzika z okazji 21 r. święceń kapłańskich oraz dla jego brata Waldemara z okazji r. ur. i całej rodziny.

2. Za ++ rodziców Stanisława i Adelę Alenowicz oraz Cecylię i Stanisława Kamyszek, + syna Andrzeja, ++ z rodziny oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

3. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi i św. Józefa, dary Ducha Św. dla Siostry Zuzanny z okazji urodzin.

 

Piątek, 03 czerwca 2022r. św. Karola Lwangi i Tow. – I Piątek miesiąca

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

7.00 Za ++ rodziców Zdzisławę i Józefa, + brata Ryszarda Fornalczyk, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

9.00 Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi Wspólnota Miłosierdzia Bożego-NSPJ

18.00 Msza św. wspólna:

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi Królowej Kapłanów dla ks. Wojciecha Kuzyszyna z okazji 5r. święceń kapłańskich.

W intencji czcicieli NSPJ i Miłosierdzia Bożego o potrzebne łaski, Boże błog. i zdrowie – od Róży Różańcowej NSPJ zelatorki Anny Kania. Za ++ rodziców Wiesława (r.śm.) i Genowefę Lenart, ++ z rodziny Lenart, Chołowczaków, Baradziejów, Świątkowskich i Ostrowskich. Za + Stefanię Bogdanowicz, + Rozalię Kapuścińską o łaskę nieba – od Róży Różańcowej i Wspólnoty Męki Pańskiej zelatorki Agnieszki Maryniak.

Za + Różę Kapuścińską o łaskę nieba – od ADŚ.

Za ++ Monikę i Henryka Mierzchała, ++ rodziców z obu stron o łaskę nieba.

Za + Michała Główkę (1r.śm.) o łaskę nieba.

 

Sobota, 04 czerwca 2022r. I Sobota miesiąca

6.15 Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

7.00 1. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

2. Za + brata Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.)

3. Za + brata Janka, ++ rodziców Gertrudę i Bronisława Karaś, ++ z rodziny Karaś, Seemann i Deinert oraz o Boże błog., zdrowie w rodzinie.

16.00 Chrzest św.: Maksymilian Piotr Skóra.

17.00 Msza św. w j. niemieckim: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi i św. Józefa dla Doroty i Józefa z okazji 35 r. zaślubin i ich dzieci oraz całej rodziny a szczególnie o potrzebne łaski dla Elżbiety.

18.00 Nabożeństwo.

18.30 Msza św. wspólna:

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Klary Pencak z okazji 1 r. ur. oraz dla rodziców i chrzestnych.

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Sylwii i Henryka z okazji kolejnej r. zaślubin; dary Ducha Św. dla ich dzieci i całej rodziny.

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi, dary Ducha Św. dla Przemysława z okazji ur.

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Małgorzaty Rzepka i Zofii Chowaniec. Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Zofię Topolewską.

Za + mamę Janinę Kowalczyk (29 r.śm.), + Tomasza, ++ z rodziny z obu stron.

Za + Leszka Tetelmajer (ziemskie ur.).

Za + syna Stanisława Klepacz, + męża Henryka, ++ rodziców z obu stron, + brata Czesława, ++ siostry: Mariannę i Katarzynę, + chrześniaka Ludwika, ++ Helenę i Jana Żemańczyk.

Za + męża i ojca Joachima Gromotka (2r.śm.), + syna Alfreda, + zięcia Jerzego, ++ z rodziny Olszok, Gromotka i Tyla o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w w/w rodzinach.

 

Niedziela, 05 czerwca 2022r. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.00 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Renaty i Bogusława Wydera oraz Doroty i Rafała Domańskich z okazji kolejnej r. zaślubin; dary Ducha Św. dla całej rodziny a także o łaskę nieba dla + męża Zenona Siwek

2. Za + Franciszka Winiarskiego, ++ z rodziny o łaskę nieba.

8.30 1. Za ++ rodziców Jerzego i Hildegardę Szlencek, ++ dziadków, ++ z rodziny Widera.

2. Za ++ Józefa i Helenę Dubińskich, ++ Annę i Rudolfa, + siostrę Wandę, ++ z rodziny.

3. Za + męża Mariana Pawełek (31 r.śm.), + córkę Beatę Pscholka, ++ Katarzynę i Bronisława Skoczylas, ++ Marię i Józefa, Waldemara Pawlak, + Jerzego Sańskiego .

10.00 Suma: 1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Maryi i św. Aniołów Stróżów, dary Ducha Św. i zdrowie dla wnuków: Izabeli, Natalii, Hanny, Krzysztofa i Piotra.

2. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi i św. Józefa dla Anny i Franciszka Chmielewskich z okazji 46 r. zaślubin; dary Ducha Św. i Boże błog. dla dzieci: Joanny i Mirosława z rodzinami.

3. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi, dary Ducha Św. dla Lucyny i Piotra z okazji 30 r. zaślubin oraz dla Lucyny z okazji 50 r. ur., dla córki i rodziny.

11.00 Chrzest św.: Jan Józef Wójcik.

12.00 Msza św. dla dzieci: 1. W intencji dzieci z Rocznicy I Komunii św.

2. Chrzest św.: Martyna Maria Krakowska.

3. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi, dary Ducha Św. dla Janiny Jurczyńskiej z okazji 80 r. ur., dla córki Wiesławy, synów: Krzysztofa i Grzegorza z rodzinami.

15.00 Msza św. wspólna: Z okazji 50 – lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kluczborku, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Św., opiekę Maryi i zdrowie dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów i absolwentów a także o łaskę nieba dla ++ dyrektorów, pracowników i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób byli związanie ze szkołą – Msza św. od pracowników. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi, dary Ducha Św. dla wnuczek Oliwii i Antoniny Zataj z okazji ur. oraz dla całej rodziny. O Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi dla Małgorzaty Rzepka i Zofii Chowaniec.

Za ++ Otylię i Józefa Rzepka. Za + Zofię Topolewską. Za + Radosława Rogozińskiego.

Za + Remigiusza Łuszczak o łaskę nieba (greg.).Za ++ rodziców Genowefę (10r.śm.) i Tomasza Bednarek, ++ Franciszkę i Jana Rewasiewicz, + brata Antoniego, + szwagra Ryszarda i jego + syna Andrzeja. Za + Adama Bartosz – 30 dzień po śmierci.Za + męża i ojca Wiesława Sobkowicz (7r.śm.), ++ z rodziny. Za + męża Bogdana (13r.śm.), ++ Stanisława i Zygmunta Koniecznych, ++ teściów Leona i Irenę, + Danutę Orzeszynów o łaskę nieba oraz o Boże błog., zdrowie i opiekę Maryi w w/w rodzinach.

19.00 1.Za + Adama Węgrzyn o łaskę nieba (greg.)

2. Za + Agnieszkę Świtkiewicz (11r.śm.), + męża Piotra i + wnuczkę Kornelię.

09.30 Ligota Górna: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę św. Anioła Stróża dla Adasia z okazji 1 r. ur. i chrztu św. oraz o Boże błog., dary Ducha Św. i zdrowie dla jego rodziców, chrzestnych i całej rodziny.

29 maja 2022