Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Wielkanocna

Serdecznie witamy Gości i Parafian w Niedzielę Zmartwychwstania Pana Jezusa. Dziś o godz. 16.00 uroczyste nieszpory kończące św. Triduum Paschalne. Jutro porządek celebracji Mszy św. jak w niedzielę. Nie będzie tylko nabożeństwa po południu.

  • We wtorek od godz. 17.00 w salce na plebanii przymiarki i odbiór alb dla dzieci I komunijnych. O godz. 17.30 różaniec w intencji młodego pokolenia.

  • W środę, godz. 17.00 adorację Najśw. Sakramentu prowadzi grupa pro-live. Po adoracji Msza św.

  • W czwartek, godz. 19.00, w domu katechetycznym, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy 05 maja przyjmą ten sakrament. Spotkanie obowiązkowe!

  • W piątek, godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego – Wspólnota Miłosierdzia Bożego.

  • W sobotę, godz. 18.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

  • W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, godz. 10.00 Msza św. patronalna Wspólnoty Miłosierdzia Bożego. O godz. 16.00 koncert jubileuszowy Fundacji Artem Silesiam Promovere z okazji 10 rocznicy jej powstania. Wystąpią: chór „Angelus cantat” z Głubczyc pod dyr. Tadeusza Eckerta, Gabriela Czurlok (fortepian, organy) oraz solistka Natalia Sawicka (sopran). W programie muzyka sakralna m.in. Utwory Giacomo Pucciniego, Johna Ruttera czy Józefa Świdra. Serdecznie zapraszamy.

  • W niedzielę o godz. 12.00 Msza św. i spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych.

  • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Piotr Dymek z Namysłowa i Justyna Rogalewicz z Kluczborka zapowiedź III, Dariusz Grzesik z Biadacza - Brodnicy i Iwona Stańczak z Bogdańczowic zapowiedź I, Michał Bednarski z Kluczborka i Anna Marzec z Kluczborka zapowiedź I.

  • Do Domu Ojca odeszli: + Jerzy Gajda l. 60; + Kazimierz Zajączkowski l. 65; + Piotr Zwoliński l. 85;

+ Rozalia Kapuścińska l. 80; + Barbara Błaszczyk l 40. Wieczny odpoczynek

17 kwietnia 2022