Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne 07 listopada 2021 r.

 

 • Serdecznie witamy Gości i Parafian w 32 Niedzielę Zwykłą. Dziś o 15.50 wymiana tajemnic różańcowych, o 16.00 zapraszamy na Różaniec za zmarłych z wypominkami. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła. Prosimy o czytelne wypełnienie kartek. Po różańcu spotkanie wspólnoty Miłosierdzia Bożego (w kościele).

 • Serdecznie witamy w naszej parafii pana dr Roberta Zadurę, przedstawiciela Fundacji Caritas Super Omnia Est., który przybliży nam postać bł. Ks. Wincentego Frelichowskiego. Od wczoraj, gościmy w naszej parafii, tryptyk z relikwiami Patrona harcerzy. Został on, wraz z wystawą, zainstalowany przez harcerki i harcerzy ZHR środowiska kluczborskiego.

 • W czwartek, 11 listopada, wspomnienie św. Marcina oraz Dzień Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W naszej parafii o godz. 9.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.

 • Główne uroczystości 103 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie w 1918r. rozpoczną się o godz. 10.00 na katolickim cmentarzu w Kluczborku pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego. Następnie o godz. 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa celebrowana będzie Msza św. w intencji Ojczyzny. A o godz. 16.30 w hali OSiR odbędzie się uroczysta gala, którą uświetni występ Hanny Banaszak.

 • W piątek, 12.11. o godz. 19.00 w domu katechetycznym, dekanalne spotkanie młodzieży. Zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych oraz studentów.

 • W sobotę, 13.11., od godz. 8.00 odwiedziny chorych, których prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej. Na godz. 11.30, do salki na plebanii, zapraszamy chłopców (od klasy 2 szkoły podstawowej) chętnych do służby przy ołtarzu.

 • Również w sobotę o godz. 20.00 w domu katechetycznym, odbędzie się projekcja filmu „Maryʼs Land”. Wstęp wolny.

 • W niedzielę, 14.11. na godz. 15.00 zapraszamy do domu katechetycznego na spotkanie młodych rodzin. Planujemy modlitwę, konferencję i poczęstunek. Zapewniamy tez opiekę nad dziećmi przez cały czas trwania spotkania.

 • W przyszłą niedzielę po różańcu spotkanie w kościele Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Po wszystkich Mszach można będzie złożyć do skarbon ofiarę na dom katechetyczny.

 • Tegoroczny Światowy Dzień Młodzieży w wymiarze diecezjalnym odbędzie się 20 listopada 2021r. w kościele seminaryjnym w Opolu. Zapraszamy chętną młodzież (po szkole podstawowej) i studentów do wspólnego wyjazdu. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Mateusza.

 • Różaniec za ++ od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, w sobotę o godz. 18.00.

 • Do Domu Ojca odeszli:. + Andrzej Kaczmarski l. 66, + Ewa Namysłowska l. 52; + Amadeusz Szydlik l. 31. Wieczny odpoczynek…

07 listopada 2021