Numer konta: 29 8876 0009 0035 1418 2000 0002

 

Notatka informacyjna (RODO)

Strona Internetowa Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku mbwwkluczbork.pl  jest wydawana przez rzymsko-katolicką Parafię Matki Bożej Wspomożenia Wiernych ul. Marii Skłodowskiej Curie 8, 46-200 Kluczbork i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej. Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone zostały na podstawie prawa.

 

Zapraszamy do udziału w Rekolekcjach Wielkopostnych.
W tym roku rekolekcje w naszej parafii poprowadzi pochodzący z Olesna ksiądz Marcin Cytrycki. Święcenia kapłańskie przyjął w 2003 roku. Najpierw został wikariuszem w Parafii NSPJ w Raciborzu, potem WNMP w Gościęcinie. Następnie przez 8 lat posługiwał w opolskim duszpasterstwie akademickim Resurrexit. Od Sierpnia 2018 roku został proboszcz parafii WNMP w Opolu - Gosławicach.
Jak sam o sobie mówi stara się na co dzień słuchać Słowa Bożego. Lubi czytać książki, interesuje się Liturgią i Teologią moralną, a do tego bardzo lubi sport: kajaki, narty, pływanie, bieganie i dźwiganie ciężarów.

 

12 marca 2019